EVE DÖNÜŞ

İşte böyle bazı burukluklarımla ki en başta yeğenim ablam ve eniştemden ayrılmanın hüznü ile İngiltere seyahatimi sonlandırdım ve benim için dönüş yolculuğu başladı.

Yola çıkmadan 5 saat önce tatlı bir hüzün ile valizimi hazırladım aslında çok mutluyum uzun zaman sonra ailemi gördüm güzel vakit geçirdik ucu ucuna gelen bir vize herşey’in ilkini yaşadığım bir seyahat ama nede olsa sonunda ayrılık var. Her ne kadar üzülsem de  onların daha iyi bir hayata sahip olduklarını görmek yeğenimin daha iyi şartlarda yetişiyor olduğunu bilmek üzüntümü sevinçe bırakıveriyordu  Ablam ve yeğenim ile tatlı bir duygusal veda ardından eniştem ve murat abi ile  Güzel Ülkem Türkiye’me dönüş için tekrar STANSTED havalimanına doğru yola çıktık o yolun hiç bitmesini istememiştim, ama her başlangıcın bir sonu mutlaka oluyor sonuçta vedalaştık (Murat abi ve Enişteme çok teşekkürederim beni İngiltere ye gelirken de yalnız bırakmadınız İngiltere den Güzel Ülkem Türkiyem’e dönerken de yalnız bırakmadınız.) O ilklerin heyecanı artık yok denecek kadar azdı, sadece biraz tedirginlik vardı yine içimde aman yanlış kapıya gitmeyeyim yanlış yerlere sapmayayım gibi deli sorular yine başlamıştı içimde ve sonunda uçağıma bindim.

Güzel Ülkem Türkiyem’e 12.günün sonunda mükemmel anılar ve ailemin sevgisiyle vardım. İngiltere de bana eşlik eden Ablam Eniştem ve Yeğenime kucak dolusu sevgiler.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir